19 Ocak 2014 Pazar

İhmaller ihmaller ..

Ohooo ..

Yazmayalı bayağı olmuş , ben dünya işlerine kaptırdım kendimi sanırım :)
2013 ' e girerken beklentim çoktu fakat tam anlamı ile benim için hüsran dolu bir yıldı .
Yine isyan etmedim , yaşadığım herşeyin alnıma yazılı olduğuna inandırdım kendimi ve çok şükür öyle böyle bitirdim o yılı ..
2013'ü Kasım 1 itibari ile güzel kılıyorum ben :) Hakkını yemeyeyim şimdi .
Ve hissediyorum bu sene benim yılım olacak ( amin )
Mutluyum arkadaşlar ... Çok mutluyum ! Gözü olanın gözü çıksın demekten de kendimi alamıyorum kimse kusura bakmasın :)
İnstagram da gördüğüm bir makyaj çantası ile başlamıştı aslında herşey , fiyatını acayip pahalı bulup ne var bunda bende yaparım diyerek el atmıştım bu işe .. Ardı arkası kesilmiyor şimdiler de , sürekli birşeyler üretmek ve onları izlemek acaip keyif verir oldu bana :)
Kanaviçe işlerken , sevgili arkadaşım Selin'in Şivem ben kızıma birşey işledim çok zevkli gel bir bak demesi ile kendimi punch işlerken buldum , çok yorucu , kollarım kendinden geçiyor işlerken ama sonucu öyle güzel ki .. Henüz kendime bir şey yapmaya fırsat bulamasam da en kısa zamanda bende faydalanacağım inşallah :)
Herkes herşeyi yaparken günümüz de hiç fesatlanmıyorum ben , bunu ben yapıyorum sen niye yapıyorsun diye . Ama böyle insanların varlığı beni acayip rahatsız ediyor , sanki patentini almışlar ..
Öğrenmek isteyene çekinmeden öğretiyorum , bildiklerimi ve yaptıklarımı paylaşıyorum , sonuçta bende birilerinden öğrenmedim mi ?
Her ne ise ...
Bence hayat paylaştıkça güzel , paylaşımcı insanlardan zarar gelmez , onların herkese yetecek kadar güzel yürekleri var biliyorum ben :)

Sevgi ile kalın efendim ,

Bugününüz , dününüzü aratmasın !!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder